תמונות הפעוטון של טיפטיפון פנים וחוץ:

בטרם תקבעו פגישה כחלק מסבב גני ילדים מומלצים למציאת גן הילדים הטוב ביותר עבור היקר לכם מכל הכנו עבורכם אלבום תמונות להמחשה של כל פינות גני ילדים בטיפטיפון על מנת שתוכלו לבצע השוואה בין גני הילדים שבהם תבקרו . אנו ממליצים בחם לבקר בכמה שיותר גני ילדים על מנת שתוכלו לבחור מבין המבחר והגישות בין גני הילדים השונים את הגן אליו תוכלו להתחבר בצורה הטובה ביותר. בתמונות תוכלו לראות את את כיתות גן הילדים :תינוקייה עם כניסה נפרדת,פעוטות ובוגרים. התגשמות חזון גן הילדים שלנו ושלכם מתרחשת כאשר בוחרים לעבוד עם חומרים איכותיים ובטיחותיים

המאושרים ע”י קצין הבטיחות ולמוסדות חינוך  וכיבוי אש לגני ילדים.

באלבום התמונות של טיפטיפון תוכלו לצפות ולהבחין בשוני הקיים בטיפטיפון בכרמיאל לעומת גני ילדים אחרים באזור החל מסביבה חינוכית רגועה ולא צעקנית דרך כניסה לגן הילדים המגודרת בגדר של שני מטרים עם אינטרקום פעיל דרך הדלתות המוגנות במגני תפיסת אצבעות תקניים ,שירותים קטנים המותאמים לגלאי הילדים בגן ,מצלמות אבטחה, מערכת גילוי אש ועשן המחוברת ישירות לכיבוי אש ועד לשולחנות ולכסאות גן הילדים בצבעים ניטרליים המאפשרים התרכזות בעיקר ולא בתפל בעבודת הילדים,לינוליאום בגוון רגוע מצפה את רצפת גן הילדים על מנת לבודד מהרצפה ולאפשר מצד שני משחק סוציו דרמתי נטול גירויים מיותרים העלולים לגרום לבעיות קשב וריכוז. בקבוצת התינוקיה לולים בעלי תו תקן לבטיחות מירבית ולא לולים צבעוניים מתקפלים העלולים לסכן את בריאות הילדים ואסורים לשימוש בגני ילדים. התינוקייה עוצבה בסביבה אינטימית התואמת את הצורך של התינוק לחוש את גבולות גופו לצורך לימוד התמצאות במרחב ומאפשר לכל תינוק בגן ילדים התפתחות בטוחה המתאימה לשלב ההתפתחותי בו הוא נמצא. גם בקבוצת הפעוטות כמו בתינוקיה מאפשרת מרחב מחיה ראוי לכל פעוט בגן הילדים על פי תקן. קבוצת הבוגרים באופן טבעי גדולה יותר ומאפשרת לכל ילד מרחב משחק ושפע רב יותר של פינות התואמות את הצורך והשלב ההתפתחותי הקיים בכל הכיתות הפעוטון של טיפטיפון . כמו כן תוכלו לראות באלבום התמונות את חצרות הגן הגדולות והמרווחות: ג’מבורי-חצר סנסו מוטורי ייחודי וגדול המותאם לשמש את כל הקבוצות גן ילדים חצר בימבות ונדנדות ,חצר פעוטות וחצר בוגרים כולן מאובזרות במתקני משחק מבית STEP 2 על מצע סומסומית דק המאפשר גם הוא משחק סוציו דרמתי בישול, אפיה והעברה מכלי לכלי ומגן על הילדים מפני פגיעות, נפילות וחבלות. ייתרון נוסף לסומסומית הוא שמירה על טמפרטורה נעימה שאינה מסתכנת בכוייה בניגוד לחומרים פלסטיים המצויים בשוק כגון אריחי פלסטיק ודשאים מלאכותיים. את החצר מחסה צילייה כפולה להגנה מקסימאלית מפני השמש על פי התקן בגני ילדים. אלו ואחרים מאפשרים סביבה חינוכית בטוחה ומשמעותית לילדיכם בבואכם לבחור מבין עשרות גני ילדים את הגן ילדים הטוב ביותר עבור היקר לכם מכל.

גן ילדים פרטי המלווה ע”י מכון ד”ר קשב בהנחיית ד”ר גיל ופנינה מאור
וחבר ב – התאחדות מעונות היום הפרטיים בישראל.
כי גן ילדים בכרמיאל עושים באהבה ועל איכות ובטיחות לא מתפשרים.

צפו בתמונות וראו מה באמת צריך ילדיכם בגן הילדים החל מהתינוקיה ועד לקבוצת הבוגרים. צרו קשר עוד היום ובואו לראות איך חלום הופך למציאות.